praca dla wytrwałychPraca dla wytrwałych i cierpliwych

praca dla wytrwałychNa polskim rynku cały czas powstają nowe firmy kateringowe. To właśnie one zajmują się dostarczaniem potraw do osób prywatnych, ale też i firm. Właśnie w takich przedsiębiorstwach nierzadko potrzebni są kierowcy. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy przede wszystkim obowiązek dostarczenia posiłków do wyznaczonych miejsc. Ponadto pracownik powinien kontrolować ilość przyjmowanych oraz wydawanych posiłków. Oprócz tego musi on prowadzić dokumentację, która dotyczy właśnie przyjęć i wydawania poszczególnych towarów na konkretnych obiektach.

Kurier powinien również dbać o stan techniczny pojazdu, a także o jego czystość. Bez wątpienia musi on też w sposób racjonalny wykorzystać czas pracy, a także przestrzegać często bardzo wysokich standardów, które są nakładane przez firmy kateringowe.

Osoba, która chciałaby pracować w takim charakterze powinna posiadać prawo jazdy kategorii B, najlepiej minimum przez dwa lata. Ideałem by było, gdyby kandydat miał doświadczenie w dostarczaniu posiłków. Istotna jest sama dbałość o szczegóły oraz rewelacyjna organizacja pracy własnej. Po spełnieniu takich oczekiwań można liczyć nierzadko na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także dość wysokie wynagrodzenie, które jest wypłacane na czas., , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This entry was posted on 26 września 2018 and is filed under kurier - praca. Written by: . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.