Konkurencja dla firm kurierskich

Firmy kurierskie w bardzo szybki sposób przewożą przesyłki z jednego miasta do drugiego. Jednakże można przewozić przesyłki poprzez przesyłki konduktorskie w pociągach, czy przesyłki kurierskie w busach. Jest to bardzo poważna konkurencja dla kuriera, bo przesyłki są tutaj dostarczane do innego miasta w przeciągu kilku godzin. Jako kurier Nowy Sącz dostarczam przesyłki do domu, pod adres znajdujący się na przesyłce. A przesyłki konduktorskie, czy przesyłki w busach, trzeba odebrać z dworca kolejowego, czy z dworca autobusowego o wyznaczonej godzinie, o której pociąg czy bus przyjeżdża na ten dworzec. Są to pewne niedogodności dla klienta i przemawiają one za korzystaniem z usług firmy kurierskiej. Jednakże te przesyłki są tańsze i szybsze.
Kurier Nowy Sącz nie będzie szybszy od powyższych rodzajów przesyłek ze względu na to, że ma za dużo przesyłek do rozwiezienia i po różnych miastach. Koleje czy busy głównie przewożą ludzi, a przewóz przesyłek odbywa się przy okazji. Przewożą oni przesyłki tylko z miasta z początku trasy do miasta docelowego, więc dlatego są szybsi niż kurier Nowy Sącz. Przesyłki kurierskie w busach, czy przesyłki konduktorskie nigdy nie zastąpią firm kurierskich., , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This entry was posted on 9 stycznia 2010 and is filed under kurier - praca. Written by: . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.