towarDuże hurtownie potrzebują kurierów na wyłączność

towarW Polsce gospodarka rozwija się w bardzo szybkim tempie. To oznacza, że wiele firm poszukuje coraz to nowych pracowników, tworząc przy tym wyspecjalizowane stanowiska. Tak dzieje się również w przypadku kurierów. Okazuje się, że coraz więcej hurtowni poszukuje kurierów na wyłączność, którzy będą obsługiwać jedynie ich klientów. W takiej sytuacji zazwyczaj pracownik zatrudniony w tym charakterze nazywany jest asystentem sprzedaży – dostawcą.

Jaki jest zakres obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze?

Kurier zatrudniony na wyłączność musi cyklicznie dostarczać towar do klientów, a także przy tym odbierać należność. Oprócz tego utrzymuje on pozytywne relacje z poszczególnymi firmami. Pracownik nawiązuje kontakty z nowymi klientami, w ten sposób ich pozyskując. Oprócz tego, realizuje zaplanowany poziom sprzedaży. Można powiedzieć, że jest to połączenie dwóch zawodów – kuriera oraz przedstawiciela handlowego.

Jakie wymagania są stawiane przed kandydatami na to stanowisko?

Okazuje się, że wiele firm oczekuje od osób, które ubiegają się o to stanowisko, dużego poczucia obowiązku, uczciwości, zaangażowania, a także pracowitości. Ważna jest również punktualność oraz komunikatywność. W tym przypadku liczy się nie tylko dostarczenie towaru, ale także świetna obsługa klienta.
Z pewnością jest to praca pełna wyzwań, która wiąże się z koniecznością dużej elastyczności, ale też i ambicji. Pracownik powinien w doskonałym stopniu porozumiewać się z klientami, musi działać szybko i sprawnie., ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This entry was posted on 18 września 2019 and is filed under dostawca. Written by: . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.