Praca: Kierowca ciągnika siodłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Kierowca ciągnika siodłowego
Miejsce pracy: Puńsk
Numer: StPr/22/0574
OBOWIĄZKI:

transport ładunków w komunikacji krajowej i zagranicznej przygotowywanie transportu utrzymywanie porządku dbanie o dobry stan techniczny ciągnika

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Miejsce pracy:

Puńsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Magazynier

Lokalizacja: podkarpackie
Dodane: dzisiaj
Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Przyjmowanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Magazynier

Lokalizacja: mazowieckie
Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

wg zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracownik magazynowy

Dodane: wczoraj
Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie kartonów i metkowanie produktów, sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą, sprawdzanie stanów magazynowych, kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich...

Pracownik magazynu

Lokalizacja: łódzkie
Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Załadunek i rozładunek towarów, kompletacja zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne:

Pracownik sortowania przesyłek

Lokalizacja: pomorskie
Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sortowanie paczek zgodnie z przyjętą typologią z wykorzystaniem ręcznych i automatycznych linii do sortowania oraz przygotowywanie ich do wysyłki według rejonów; transportowanie, ręczne załadowywanie i rozładowywanie paczek; pakowanie; kompletowanie i...

Taksówkarz

Lokalizacja: małopolskie
Pracodawca: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Przewoź osób w wybraną lokalizację. Inne obowiązki to także pomaganie klientom z bagażami, dbanie o bezpieczne warunki przejazdu, bieżąca kontrola stanu technicznego samochodu. Dbałość o bezpieczeństwo własne, bezpieczeństwo przewożonych osób oraz...

Magazynier

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

wg programu stażu Wymagania inne:

Magazynier

Lokalizacja: świętokrzyskie
Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, sprzedaż gazów technicznych. Wymagania inne: